Kasulikku lugemist

Talvised ilmastikuolud pakuvad paljudele autojuhtidele suurt rõõmu, sest sõidukiga on võimalik libedaga igasugu erinevaid toredaid vigureid korda saata. Küll aga on talverõõmude kõrval ka paar negatiivset aspekti, mis autojuhte iga aasta kimbutavad.
Talverehvid on spetsiaalselt selleks disainitud, et sõitmisel oleks juhil lume, lörtsi, jää ja külmade temperatuuridega võimalik toime tulla. Seepärast on nad pakasega ka asendamatud.
Näib, et pealinna juhtidel on rehvid õigeaegselt vahetatud ja mõni tunneb uute rehvide pärast politsei ees uhkustki.
Enda ja kaasreisijate mugavuse ning ohutuse tagamiseks tuleks lisaks korralisele sõiduki hooldusele see ise lihtsate vahenditega talvekorda seada enne püsivate külmakraadide saabumist.
Kui veel aasta tagasi eelistasid Eesti juhid kasutada naastrehve, siis sel aastal kaldub eelistus lamellrehvide poole, mida kasutavad juba üle poole juhtidest, selgus If Kindlustuse uuringust.
Muster Rehvid pakub nüüd oma klientidele ka rehvivahetust. Meilt saad oma autole lisaks rehvidele ka soodsa rehvivahetuse.
Kuigi me kõik teame, et talv tuleb igal aastal niikuinii jätavad paljud meist talverehvide vahetuse viimasele hetkele.
Kui saabub aeg talverehvide või suverehvide vahetamiseks tekib paljudel meist pähe küsimus kas osta uued rehvid või kasutatud rehvid? Hinnatase on väga lai ja erinevaid rehvitootjaid on väga mitmeid. Kuidas siis peaks ostuotsuse langetama? Kas peaks esmatähtsaks pidama rahalist kokkuhoidu ning ostma kasutatud rehvid või peaks keskenduma uute rehvide pakutavale pikemale elueale?
Kuigi esmapilgul tundub hea mõte kasutada talverehve ka suvel on siiski mitmeid põhjuseid miks ei tohiks suvekuudel talverehvidega sõita. Järgnevalt selgitame, miks suvekuudel on mõistlik autole alla panna suverehvid.
Ilmselt teavad autoomanikud, et rehvi küljel on olemas kogu vajalik teave rehvi kohta. Aga mida need numbrid tähendavad?