Kasutatud rehvide müük

Kasutatud rehvMüüme kvaliteetseid premium tootjate kasutatud rehve, kus on kümnete aastate pikkune kogemus vastupidava ja turvalise rehvi tootmiseks. Pakutavatel rehvidel on mustrisügavust 4 kuni 8.2 mm (50-100%).

Valikus rehvid suurtootjatelt: Continental, GoodYear, Bridgestone, Michelin, Hankook, Dunlop, Pirelli, Nokian jt. Pakume suverehve, kui ka talvistesse tingimustesse sobivaid naastrehve ja aastaringset sõitmist võimaldavaid lamellrehve.

Kõik meie müüdavavadele rehvidele anname 60-päevase rehvigarantii. See tagab ostes meelerahu, et saad just selle toote, mida soovisid. Kui peaks ilmnema mõni puudus vahetame rehvi välja või tagastame ostusumma.

Rehvid kulleriga üle Eesti

Meie ladu asub Tallinnas, Mehaanika 10, kuid saadame rehve üle Eesti. Kui teed tellimuse enne lõunat jõuavad rehvid kohale enamasti juba järgmisel tööpäeval. 

Leia sobivad kasutatud rehvid

Google arvustused

Hendrik Heinaste
Hendrik Heinaste
11/04/2023
Töö kiire ja korralik.
Vivian Ruumet
Vivian Ruumet
01/12/2022
Kenad poisid ja kiire ning korralik töö, soovitan!
Matteus Elbrecht
Matteus Elbrecht
21/11/2022
Töö kiire ja korralik, hind mõistlik. Soovitan!
Doru Bosca
Doru Bosca
04/11/2022
Nice service, helpfull , english speaking, we changed 4tyres to a van , perfect service, very good prices , till next time ,
Erik Faizullin
Erik Faizullin
01/11/2022
Väga kiire ja asjalik teenindus. Kõigile kirjadele ja kõnedele vastavad kiirelt ja pakuvad küsimustele lahendusi. Hind on sõbralik :)

Osta kohe, maksa hiljem
Rehvivahetus Tallinnnas
Uuedrehvid.ee