Maanteemuuseumi aastakonverentsil toimus rännak rehvide ajaloost tulevikku

Reedel kihutati maanteemuuseumi aastakonverentsil rehvide vilinal läbi inimkonna ühe suurema leiutise – ratta – arenguloo ja arutleti, milline on “tark” rehv, kuhu areneb rehvitehnoloogia ja selle mõju teedeehitusele.

Juba 100 aastat tagasi rehvitootjad reklaamisid oma tooteid. Nendes reklaamides ei räägitud kunagi vaid velgedel olevast kummiribast, vaid kujati tulevikku, kuhu inimesed võiksid jõuda, vahendas “Aktuaalne kaamera”.

“1970. aastad olid üks murrang reklaaminduses. Tuli rääkima hakata lugusid ja inimene ostis silmadega. Euroopas ja Ameerikas jõudsid reklaamidele saledad, sensuaalsed naised, kes n-ö müüsid rehve, müüsid meestele seda teemat maha,” kirjeldas maanteemuuseumi juht Kadri Valner.

Tänapäeval peavad rehvide müüjad arvestama, et reklaam kõnetaks nii mehi kui ka naisi.

“Kui täna Pirelli või Bridgestone või ka teised firmad tegelevad uute rehvide leiutamisega, räägitakse siis õhuvabadest rehvidest või keskonnasäästlikest rehvides, siis jõuavad need reklaamidesse ka. Mõnede reklaamide sõnum ongi täna selline, et küll see rehv veereb ja viib meid kõiki tulevikku,” rääkis Valner.

Vaata uudislugu ERR Menu portaalist

Google arvustused

Kuubik Kuubis
Kuubik Kuubis
14/11/2023
Super abivalmid isegi kiirel ajal! Tänud
Omar Setihe
Omar Setihe
31/10/2023
5stars + the guy was so helpful and gave a really good price. I had one of rims in bad shape he got me one of a set of 4 he was planning to sell with a great price. Would recommend great service and great people.
Albert Teruke
Albert Teruke
17/10/2023
Parimad kasutatud rehvid ja super teenindus.Aitäh
Digi Marakratt
Digi Marakratt
15/10/2023
Väga meeldiv teenindus nii rehvi parandamise kui ostutehingu juures. Asjalikud mehed!
Hendrik Heinaste
Hendrik Heinaste
11/04/2023
Töö kiire ja korralik.
Vivian Ruumet
Vivian Ruumet
01/12/2022
Kenad poisid ja kiire ning korralik töö, soovitan!

Osta kohe, maksa hiljem
Rehvivahetus Tallinnnas
Uuedrehvid.ee