Tingimused

Meie veebilehte kasutama asudes, eeldame, et olete nende tingimustega tutvunud ning nõustute nendega. Jätame endale õiguse vajadusel tingimusi muuta.

Muster Rehvid OÜ registreeritud Eesti Vabariigis, registrikood 16025344, asukoha aadress on Mehaanika 10, 10616 Tallinn ja kasutame kodulehte www.musterrehvid.ee.

Ligipääs meie kodulehele on ajutine, meil on õigus keelata teenuse kasutamine või muuta kodulehe kasutamise tingimusi ette hoiatamata. Me ei vastuta, kui meie koduleht ei ole mõnel põhjusel teatud ajal või perioodil kättesaadav.

Broneeringud

Broneerimistingimused puudutavad nii internetis online-broneeringuvormi kaudu kui ka meie klienditeeninduse abil tehtud broneeringuid. kasutatud ja uute rehvide, rehvivahetus, rehviparanduse broneeringuid saab teha telefonil 55508588, e-postiga rehvid@musterrehvid.ee või konkreetse toote juures kasutades broneeringu vormi.

Andmete kasutamine

Broneeringu sooritamisel meie kodulehel on vajalik vabatahtlikult esitada teatud isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Sisestatud isikuandmeid töötleme me selleks, et täita nii oma lepingulisi kohustusi kui ka pakkuda potentsiaalsetele klientidele kvaliteetsemat teenust ja informatsiooni. Andmeid ei edastata kolmandale osapoolele v.a juhul, kui selleks on nõusolek andmete omanikult.

Muster Rehvid OÜ töötleb isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 • kliendibaasi loomine ja selle haldamine;
 • kliendile uute teenuste pakkumine;
 • kliendile pakkumiste saatmiseks;
 • teenuste analüüsimine ja täiustamine;
 • veebilehe haldamine;
 • õigusaktidest tulenevate nõuete täitmine;
 • kliendi päringutele vastamine;

Küpsiste kasutamine

Kasutame analüütilisi küpsiseid, mis koguvad teavet selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse. Näiteks, milliseid sisulehti külastatakse kõige enam või mida külastajad veebilehelt otsivad jne. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat otseselt tuvastada. Siia hulka kuuluvad nt Google Analyticsi ja Hotjari küpsised.
reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame.
kolmandate osapoolte küpsiseid, nt Youtube ja Google Maps.

Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Juhendid enamkasutavate veebisirvijate seadistamiseks:

Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835

Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en

Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History

Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy

Safari: https://support.apple.com/guide/safari/manage-cookies-and-website-data-sfri11471/mac

Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi enam kasutajale kättesaadavad olla.

Andmete kaitse

Kogutud broneeringu andmeid käsitleme kui konfidentsiaalset infot.

Muster Rehvid ei jaga kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele va allpool loetletud tingimustel. Kõiki andmeid kasutatakse ainult suhtlemiseks ja parema toote või teenuse pakkumise eesmärgil.

Sinu isikuandmeid võime jagada järgmistel juhtudel:

 • Õppematerjali posti teel saatmine – postiteenust vahendavad või osutavad isikud, asutused ja organisatsioonid;
 • Võlgade sisse nõudmine – võlgade sissenõudmisteenuse osutajad, maksehäireregistrid;
 • Riikliku järelvalve asutused ja Politsei;
 • Avalik tagasiside kliendi nõusolekul.

Muster Rehvid OÜ võib saata klientidele informatsiooni oma teenuste, toodete, uudiskirjade ja pakkumiste kohta, kuid seda niikaua, kui klient pole palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Kliendil on õigus pääseda ligi Muster Rehvid OÜ poolt töödeldavatele kliendi enda isikuandmetele ja õigus nõuda ebatäpsete isikuandmete parandamist.

Kui kliendil on küsimusi oma õiguste kohta või on ta arvamusel, et Muster Rehvid OÜ on tema isikuandmete (andmete) töötlemisel rikkunud tema õigusi, peab klient ühendust võtma kirjalikul teel, saates e-maili aadressile rehvid@musterrehvid.ee

Kui Klient ei soovi saada Muster Rehvid OÜ turundusteateid, on võimalik neist loobuda, järgides iga turundusteate jaluses olevaid loobumisjuhiseid või kirjutades e-postiaadressile rehvid@musterrehvid.ee

Muud sätted

Muster Rehvid OÜ võtab õiguse küpsiste kasutamist, müügitingimusi ja privaatsuspoliitikat ühepoolselt muuta. Küpsiste kasutamise ja privaatsuspoliitika uusim versioon on alati saadaval käesoleval veebilehel.

Käesolevale küpsiste kasutamisele ja privaatsuspoliitikale kohalduvad Eesti Vabariigi seadused. Poliitikast tulenevad vaidlused või nõuded lahendatakse Tallinnas Harju Maakohtus.

 

Google arvustused

Kristiina Takkis
Kristiina Takkis
11/08/2022
Väga kiire, oskuslik ja viisakas teenindus!
Markus Mäemets
Markus Mäemets
20/05/2022
Hea ja kvaliteetne teenindus
Changer Lalalaa
Changer Lalalaa
22/11/2021
Julgen Kiita. Kõik vastab kirjeldusele. Kiire Teenindus ja Tarne.
Hillar Org
Hillar Org
22/11/2021
Hea hinnaga sai korralikud rehvid ja vahetatud ka kohe kohapeal. Soovitan!
A
A
22/05/2021
Väga sõbralik teenindus!
AIVO ARM
AIVO ARM
12/05/2021
Kiire ja sõbralik teenindus! :)
S P
S P
12/02/2021
Korralik valik ja väga asjalikud nõuanded. Lisaks väga mõistlikud hinnad ja kiire teenindus. Kindlasti soovitan sõpradele!

Osta kohe, maksa hiljem
Rehvivahetus Tallinnnas
Uuedrehvid.ee