Kasutatud lamellrehvid

Meie valikus olevad kasutatud lamellrehvid on pärit Põhjamaadest ja on spetsiaalselt loodud sobituma Eesti mitmekesiste ilmastikutingimustega. Lamellrehvid on suurepärane valik neile, kes vajavad head haarduvust erinevates tingimustes, sealhulgas nii märjal kui ka lumisel teekattel.

Pakume premium kasutatud lamellrehve, milledel on kvaliteetne kummisegu, mis tagab suurepärase haarduvuse ja stabiilsuse ka kehvemates ilmastikutingimustes. Lamellrehvidel on spetsiaalsed lamellid (väikesed sisselõiked rehvimustri blokkides), mis aitavad parandada veojõudu ja pidurdamist nii lumes kui ka jääl ning samal ajal tagavad hea jõudluse märjal teekattel.

Lamellrehvid pakuvad sujuvat ja mugavat sõiduelamust erinevates tingimustes, olles samal ajal vastupidavad ja vastavad kõrgetele ohutusstandarditele. Nende mitmekülgne disain võimaldab nautida turvalist ja stabiilset sõitu igal hooajal, olgu siis vihmane sügis, lumine talv või kevadine sulailm.

Leia sobivad kasutatud lamellrehvid oma sõidukile.

Näitan kõiki 8 tulemust

Google arvustused

Kuubik Kuubis
Kuubik Kuubis
14/11/2023
Super abivalmid isegi kiirel ajal! Tänud
Omar Setihe
Omar Setihe
31/10/2023
5stars + the guy was so helpful and gave a really good price. I had one of rims in bad shape he got me one of a set of 4 he was planning to sell with a great price. Would recommend great service and great people.
Albert Teruke
Albert Teruke
17/10/2023
Parimad kasutatud rehvid ja super teenindus.Aitäh
Digi Marakratt
Digi Marakratt
15/10/2023
Väga meeldiv teenindus nii rehvi parandamise kui ostutehingu juures. Asjalikud mehed!
Hendrik Heinaste
Hendrik Heinaste
11/04/2023
Töö kiire ja korralik.
Vivian Ruumet
Vivian Ruumet
01/12/2022
Kenad poisid ja kiire ning korralik töö, soovitan!

Leia sobivad rehvid
Osta kohe, maksa hiljem
Rehvivahetus Tallinnnas
Uuedrehvid.ee