Kasutatud naastrehvid

Meie valikus olevad kasutatud naastrehvid on spetsiaalselt välja töötatud vastamaks põhjamaise kliima eripäradele. Kõik meie naastrehvid on pärit Põhjamaadest ning neil on nõutav mäetippude ja lumehelbe märk, mis tõendab nende sobivust karmidesse talvistesse tingimustesse. Need rehvid on loodud tagama optimaalset jõudlust ja ohutust talvistes oludes, kus temperatuurid langevad alla 7 kraadi või isegi palju madalamale.

Kasutatud naastrehvid on suurepärane valik neile, kes sõidavad regulaarselt piirkondades, kus talvised ilmastikuolud võivad olla ekstreemsed. Naastrehvidel on spetsiaalsed metallist naastud, mis pakuvad suurepärast haarduvust jäistel ja lumistel teedel ning aitavad vähendada libisemise riski. See tagab turvalisema sõidukogemuse ja parema kontrolli sõiduki üle ka kõige raskemates tingimustes.

Oluline on meeles pidada, et naastrehvide kasutamine on soovitatav peamiselt talvistes tingimustes ning neid võib kasutada ka piirkondades, kus on pikem talveperiood ja rohkem lund ning jääd teedel. Naastrehvidel on spetsiifilised omadused, mis muudavad need ideaalseks valikuks nendele, kes vajavad suuremat veojõudu ja stabiilsust talvistes teeoludes.

Meie valikus leiduvad kasutatud naastrehvid on hoolikalt kontrollitud ja tagavad kvaliteedi ning vastupidavuse ka karmides ilmastikuoludes.

Leia sobivad kasutatud naastrehvid oma sõidukile.

Näitan kõiki 5 tulemust

Google arvustused

Kuubik Kuubis
Kuubik Kuubis
14/11/2023
Super abivalmid isegi kiirel ajal! Tänud
Omar Setihe
Omar Setihe
31/10/2023
5stars + the guy was so helpful and gave a really good price. I had one of rims in bad shape he got me one of a set of 4 he was planning to sell with a great price. Would recommend great service and great people.
Albert Teruke
Albert Teruke
17/10/2023
Parimad kasutatud rehvid ja super teenindus.Aitäh
Digi Marakratt
Digi Marakratt
15/10/2023
Väga meeldiv teenindus nii rehvi parandamise kui ostutehingu juures. Asjalikud mehed!
Hendrik Heinaste
Hendrik Heinaste
11/04/2023
Töö kiire ja korralik.
Vivian Ruumet
Vivian Ruumet
01/12/2022
Kenad poisid ja kiire ning korralik töö, soovitan!

Leia sobivad rehvid
Osta kohe, maksa hiljem
Rehvivahetus Tallinnnas
Uuedrehvid.ee