Uued suverehvide mudelid 2022 aastal

Suvi tuleb niikuinii, mis tähendab, et peagi on käes aeg talverehvid vahetada suviste rehvide vastu. Siin on valik 2022. aasta uutest suverehvide mudelitest.

Continental on pakkumas Conti UltraContact ja SportContact 7 suverehve. Michelinil on sel aastal lisandunud valikusse Pilot Sport 5, Primacy 4+ ja spetsiaalselt karavanautodele ja matkaautodele loodud CrossClimate Camping. Hankook tõi turule Ventus Prime 4 K135.

Continental Conti UltraContact

Uue UltraContactiga pakub Continental nüüd väga pika kasutuseaga ja tuttavate ohutusstandarditega suverehvi. Selleks on rehviarendajad rehvisegu ja turvise ümber kujundanud, et kombineerida maksimaalne kasutusiga ohutu juhitavusega, madala veeretakistuse ja madala müratasemega.

  • täielik kontroll märjal teel
  • äärmiselt lühike pidurdusteekond kuivades ja märgades teeoludes
  • kõrge haaretase koos pika vastupidavusega
  • madal müratase

Suurem ohutus märjal teel

Ohutuse suurendamiseks juhivad Aqua Channeli pinnalambid kiiresti turvisemustrilt veekile, kui need puutuvad kokku teega. See annab rehvile parema vee evakueerimisvõime.

Märjal teel on rehvi keskosa vesiliu oht kõige suurem. Selle riski edasiseks vähendamiseks on spetsiaalselt välja töötatud Aqua Drenaažielemendid paigutatud nii, et see surub vett kiiresti läbi torusüsteemi turvise soontesse.

Äärmiselt lühike pidurdusteekond kuivades ja märgades tingimustes.

Diamond Edge’i faasitud nurk mustris maksimeerib mustri kontaktala, et pidurdamisel jaotada pidurdusjõudu ühtlasemalt.
Ilma selle faasita turviseplokk moondub ja kaotab osa kontaktist teega. Märgades oludes toimib Diamond Edge puhastina, mis puhastab lühikese pidurdusteekonna jaoks turviseplokkidest veekile.

Adaptiivne suurepärane haardumistase ja pikk läbisõit
Uus adaptiivne teemantseguühend koosneb kahest polümeeritüübist:

Lühikesed haardepolümeerid aktiveeruvad, kui sõiduk sõidab läbi kurvide või pidurdades. See energia muundatakse soojuseks, et tagada kõrge haardumine ja lühike pidurdusteekond.

Pika läbisõiduga polümeerid on takerdunud ja seetõttu üksteisega tugevalt ühendatud, mis tagab suure läbisõidu.

Continental SportContact 7

Saksamaal projekteeritud jõudlus.

Teadmine, et saad oma rehve alati usaldada, annab sulle kindlustunde. Uus SportContact™ 7 loodi selleks, et anda sulle enesekindlus, et saaksid piire aina kaugemale seada, et saaksid kõige kõrgemal etapil lihtsalt sõitu nautida.

Annab kindlustunde turvalise ja stabiilse sõidukäitumisega märjal ja kuival pinnal.
Täiuslik koosmõju eriti pehmest BlackChili segust ja eriti jäigast mustrist, mis tagab kauakestva ja uue taseme sõidunaudingu.
Loodud erinevate sõidukiklasside jaoks, et anda tüüpiline SportContact™ tunne.

Kohandub kõigi väljakutsetega, mida tee pakub.
Kuna sõidutingimused võivad sekunditega muutuda, peaksid alati lootma rehvile, mis teab, kuidas reageerida. Tänu adaptiivsele mustrile koged pidevalt ohutut sõidukäitumist märjal ja kuival pinnasel – isegi suurematel kiirustel.

Naudi uuel tasemel sõidunaudingut kauem kui kunagi varem (võrreldes eelkäijaga). Jäik madala tühimiku muster ja pehme BlackChili täiuslikult tasakaalustatud koostoime võimaldab tipptasemel jõudlust, suurendades samal ajal oluliselt rehvide läbisõitu.

Toimib suurepäraselt, olenemata auto suurusest.
Esimene rehv, mis on kohandatud erinevatele sõidukiklassidele ja -kaaludele, annab SportContact™ 7 tüüpilise SportContact™ tunde iga kord, kui mootorit käivitad.

 

Michelin Pilot Sport 5

MICHELINI 5. põlvkonna sportlik suverehv maanteel sõitmiseks. Loodud suurepäraseks pikaealisuse ja kauakestva jõudluse tagamiseks. Loodud tagamaks täppisjuhtimise kõrge reaktsioonivõime
Maksimeeri haarduvust ja pidurdamist märjal ja kuival teel
Kõrge jõudlus kohtub elegantse esteetikaga
Täiustatud hoogne sõit, mis peab vastu rohkem kilomeetreid

 

Koge rehvi MICHELIN Pilot Sport 5 tundliku sõidu põnevust koos suure jõudluse ja maksimaalse pikaealisuse kombinatsiooniga. Tunneta rooli optimaalset reageerimist teele, mis on loodud pakkuma suurepärast reaktsioonivõimet ja sõidutäpsust tänu MICHELINI dünaamilise reageerimise tehnoloogiale. MaxTouch Constructioniga sõidad kauem ilma jõudlust ohverdamata, jaotades ühtlaselt kiirendus-, pidurdus- ja kurvijõudu, et tagada turvise pikem eluiga.

Juhi enesekindlalt tänu pikaajalisele rehvihaardumisele
Vali rehv MICHELIN Pilot Sport 5, et tagada maksimaalne haardumine ning pidurdamine märjal ja kuival teel. Selle Dual Sport Tread Designil on sisekülg suurte pikisuunaliste soontega, mis juhivad vett eemale, et parandada veojõudu märjal teel, ja väliskülg jäikade plokkidega, et tagada parem haardumine kuival teel. See rehv võimaldab sul oma sõitu lõbusalt ja enesekindlalt juhtida.

Tunneta oma stiili ja sisu rehvi MICHELIN Pilot Sport 5 abil. Premium Touch Sidewall Design loob sametise mikrotekstuuriga sileda, matt-musta esteetika. Olgu tegemist lühikeste või pikkade reisidega, reisige alati stiilselt, sest detailid on olulised. MICHELIN Pilot Sport 5 rehvil on Wear2check indikaator, mis võimaldab hõlpsalt kontrollida ja jälgida rehvi kulumist.

Michelin CrossClimate Camping

Pärast nelja hooaja autorehvi MICHELIN CrossClimate 2 turule toomist soovis Clermont-Ferrandi tootja laiendada oma tootevalikut üha kasvavale turule: matkaautodele. Michelin CrossClimate Camping on loodud spetsiaalselt karavanautodele ja matkaautodele.

Nelja aastaaja rehv matkaautodele: ohutu reisimiseks aastaringselt – ilma pärast muretsemata.

MICHELIN CrossClimate Camping rehv on loodud kasutamiseks aastaringselt. See nelja hooaja rehv, mis on Euroopa märgistuse järgi haardumiseks märjal pinnasel A, pakub matkaauto kasutajatele ohutust ja lihtsust. MICHELIN CrossClimate Camping võimaldab reisida aastaringselt ilma rehve vahetamata. Sertifitseeritud 3PMSF lumistel teedel sõitmiseks, mis tagab juhi kontrolli sõiduki üle enamikes ilmastikutingimustes.

Vastupidav rehv, mis tuleb toime matkaauto äärmiselt spetsiifiliste pingetega

Uute MICHELIN CrossClimate Camping rehvide väljatöötamiseks on Ladoux’s asuva uurimis- ja arenduskeskuse insenerid tegelenud matkaautodele ainulaadse probleemiga: kasutajad, kes ei sõida palju ja jätavad oma sõiduki pikaks ajaks seisma. Tegelikult, kui matkaauto jääb pikaks ajaks seisma, võivad rehvid sõiduki raskuse all deformeeruda, mis võib samuti jaotuda kummaski rehvis ebaühtlaselt.

Tänu CP*-märgiga identifitseeritava korpuse kallal tehtud tööle on MICHELIN CrossClimate Camping rehv loodud neid pingeid tasakaalustama. Lisaks võimaldavad selle tugevdatud külgseinad** paremini vastu seista teel agressioonile.

V-kujuline turvis, mida siiani nimetatakse MICHELIN V-kujuliseks tehnoloogiaks, on loodud spetsiaalselt seda tüüpi lamellrehvide jaoks ning ühendab endas laiad kummiplokid ja suured sooned, et võimaldada sõita nii kuival kui märjal ja isegi lumisel pinnasel. See tehnoloogia võimaldab manööverdamist mitut tüüpi pindadel: muru, muda, kruus, muld jne.

Michelin Primacy 4+

Sobib sõiduautodele, maasturitele, 4×4 sõidukitele. Loodud selleks, et hoida sind ja sinu reisijaid kaitstuna, pikkade kilomeetrite järel. Parim pidurdustõhusus märjal teel. Parim vesiliu juhtimine. Suurepärane pikaealisus.

Disainitud MICHELIN EverGrip Technologiaga. MICHELIN EverGrip tehnoloogiatest pärineb uusima põlvkonna iseuueneva turvisega kummisegu, mis sisaldab kahte nutikat kummijäikust, mis tagab selle rehvi ohutu jõudluse isegi kulumisel.

Ära kuluta aega oma rehvide pärast muretsemisele, naudi Primacy 4+ rehviga suurepärast pikaealisust, ohverdamata aja jooksul ohutust. Primacy 4+ rehviga sõidad südamerahuga tänu MaxTouchi ehitustehnoloogiale, mis maksimeerib kontakti teega.

Hankook Ventus Prime 4 K135

  • Optimaalne juhitavus ja mugav sõit
  • Suurepärane pidurdus märjal teel
  • Madala mürataseme tehnoloogia
  • Suurepärane läbisõit

Ohutum sõitmine märjal teel tänu parematele teepinna kallakuomadustele. Soone resonants ja mustri müra on viidud miinimumini, rakendades 3D-kiilu struktuuri, mis järgib kajakambri seina põhimõtet.

Äärmiselt täpne juhitavustehnoloogia. Kooldumist hoiab ära rehvi nurkade ümardamine.

HSSC (Highly Enriched Synthetic Silica Compound) on uus ühend, milles kõrgelt puhastatud ja kvaliteetset ränidioksiidi vulkaniseeritakse madalamatel temperatuuridel kaks korda kauem kui tavarehvidel. See võimaldab molekulide suuremat segunemist, mis tagab parema sõiduomaduse ja suurema läbisõidu.

Spetsiaalsed funktsionaalsed polümeerid tagavad polümeeri ja täiteaine vahel suurema keemilise sideme, mille tulemuseks on palju väiksem veeretakistus. See uus liitmaatriksi kontseptsioon tagab võimsa ühenduse varasemast suurema koguse ränidioksiidiga, parandades sõidetavaust märjal teel ja vähendades kulumist.

Optimeeritud turvise tugevus. Suurenenud rihma vastupidavus.

Karkassikiust jäigasti topeltstruktuuriga on rehvi tugevus struktuurselt kindlustatud. Suurendades velje ja randi vahelist sidumisjõudu, püsib rehv isegi suurema algkiirenduse korral väga stabiilne.

Google arvustused

Kuubik Kuubis
Kuubik Kuubis
14/11/2023
Super abivalmid isegi kiirel ajal! Tänud
Omar Setihe
Omar Setihe
31/10/2023
5stars + the guy was so helpful and gave a really good price. I had one of rims in bad shape he got me one of a set of 4 he was planning to sell with a great price. Would recommend great service and great people.
Albert Teruke
Albert Teruke
17/10/2023
Parimad kasutatud rehvid ja super teenindus.Aitäh
Digi Marakratt
Digi Marakratt
15/10/2023
Väga meeldiv teenindus nii rehvi parandamise kui ostutehingu juures. Asjalikud mehed!
Hendrik Heinaste
Hendrik Heinaste
11/04/2023
Töö kiire ja korralik.
Vivian Ruumet
Vivian Ruumet
01/12/2022
Kenad poisid ja kiire ning korralik töö, soovitan!

Osta kohe, maksa hiljem
Rehvivahetus Tallinnnas
Uuedrehvid.ee