Libeduse tõttu tehtud avarii kahjusid ei pruugi kasko katta

Alates 1. detsembrist on Eestis talverehvid kohustuslikud, libedust ja jäidet võib esineda varemgi – kes katab kahjud, kui libeduse tõttu on juhtunud avarii, aga autol on all veel suverehvid? Selgub, et kindlustusel on õigus hüvitisest keelduda, kirjutab Accelerista.

Kaskokindlustuse poliis tundub olevat “kuulikindel”, olles mõeldud katma neidki kahjusid, mida liikluskindlustus ei korva: näiteks kui sõidad tagant sisse või teelt välja.

Sügisel kerkivad päevakorda libedakahjud: talverehvid on kohustuslikud alates 1. detsembrist, aga ilm ei küsi ja kallab lörtsi või külmetab siis kui parasjagu selleks võimalus. Tänavugi on libedust ja lumesadu esinenud varem ja kindlusfirmadel plekimõlkimiste arvelevõtmisel tööd omajagu.

Selgub, et kasko ei pruugigi alati aidata: vastutus hinnata sõiduolusid adekvaatselt lasub autojuhil. Omalt poolt peab sõiduki juht tegema kõik, et tema sõiduvõtted oleksid turvalised, seda nii tema enese, kaasreisijate kui ka kaasliiklejate jaoks.

Loe edasi Acceleristast

Google arvustused

Hendrik Heinaste
Hendrik Heinaste
11/04/2023
Töö kiire ja korralik.
Vivian Ruumet
Vivian Ruumet
01/12/2022
Kenad poisid ja kiire ning korralik töö, soovitan!
Matteus Elbrecht
Matteus Elbrecht
21/11/2022
Töö kiire ja korralik, hind mõistlik. Soovitan!
Doru Bosca
Doru Bosca
04/11/2022
Nice service, helpfull , english speaking, we changed 4tyres to a van , perfect service, very good prices , till next time ,
Erik Faizullin
Erik Faizullin
01/11/2022
Väga kiire ja asjalik teenindus. Kõigile kirjadele ja kõnedele vastavad kiirelt ja pakuvad küsimustele lahendusi. Hind on sõbralik :)

Osta kohe, maksa hiljem
Rehvivahetus Tallinnnas
Uuedrehvid.ee