Libeduse tõttu tehtud avarii kahjusid ei pruugi kasko katta

Alates 1. detsembrist on Eestis talverehvid kohustuslikud, libedust ja jäidet võib esineda varemgi – kes katab kahjud, kui libeduse tõttu on juhtunud avarii, aga autol on all veel suverehvid? Selgub, et kindlustusel on õigus hüvitisest keelduda, kirjutab Accelerista.

Kaskokindlustuse poliis tundub olevat “kuulikindel”, olles mõeldud katma neidki kahjusid, mida liikluskindlustus ei korva: näiteks kui sõidad tagant sisse või teelt välja.

Sügisel kerkivad päevakorda libedakahjud: talverehvid on kohustuslikud alates 1. detsembrist, aga ilm ei küsi ja kallab lörtsi või külmetab siis kui parasjagu selleks võimalus. Tänavugi on libedust ja lumesadu esinenud varem ja kindlusfirmadel plekimõlkimiste arvelevõtmisel tööd omajagu.

Selgub, et kasko ei pruugigi alati aidata: vastutus hinnata sõiduolusid adekvaatselt lasub autojuhil. Omalt poolt peab sõiduki juht tegema kõik, et tema sõiduvõtted oleksid turvalised, seda nii tema enese, kaasreisijate kui ka kaasliiklejate jaoks.

Loe edasi Acceleristast

Google arvustused

Kuubik Kuubis
Kuubik Kuubis
14/11/2023
Super abivalmid isegi kiirel ajal! Tänud
Omar Setihe
Omar Setihe
31/10/2023
5stars + the guy was so helpful and gave a really good price. I had one of rims in bad shape he got me one of a set of 4 he was planning to sell with a great price. Would recommend great service and great people.
Albert Teruke
Albert Teruke
17/10/2023
Parimad kasutatud rehvid ja super teenindus.Aitäh
Digi Marakratt
Digi Marakratt
15/10/2023
Väga meeldiv teenindus nii rehvi parandamise kui ostutehingu juures. Asjalikud mehed!
Hendrik Heinaste
Hendrik Heinaste
11/04/2023
Töö kiire ja korralik.
Vivian Ruumet
Vivian Ruumet
01/12/2022
Kenad poisid ja kiire ning korralik töö, soovitan!

Osta kohe, maksa hiljem
Rehvivahetus Tallinnnas
Uuedrehvid.ee